bg

Kontaktai

UAB "Pegaso kelionės"
Įmonės kodas 126399066
PVM kodas LT 100000987914
A/s LT17 7044 0600 0388 7164
AB SEB bankas

 


Jogailos 4, Vilnius
Mob. tel. +370 655 84929
El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Malta – Viduržemio jūros perlas (5 d.)


 

DATA: 

KAINA:  320 EUR + skrydžio bilietas nuo 120 EUR 

 

 4  7  3  1  5  6

 

Valeta – Birgu – Gozo sala – Džgantija – Marsalfornas – Dveiros įlanka – Grybo uola – Ta Pinu – Viktorija – Mosta – Mdina – Rabatas – Dingli skardžiai – Žydroji grota – Marsašlokas

 

1 DIENA VILNIUS - MALTA.


Skrydis Vilnius – Malta. Atvykimas, apgyvendinimas viešbutyje, poilsis. Vakarienė.

 

2 DIENA VALETA – BIRGU.


Pusryčiai. Ekskursija po Valetą, Maltos sostinę. Tai vienas gražiausių Viduržemio jūros miestų, puikiai išsilaikiusi viduramžių tvirtovė. Didysis Šv. Jono ordino magistras Žan Parizo de La Valetta pradėjo statyti miestą 1566 m. Tai buvo politinis, ekonominis bei kultūrinis ordino centras.  Lankysime *Švento Jono katedrą, statytą ŠV. Jono ordino riterių  XVI a., kurios oratorijuje saugomas garsusis Karavadžio paveikslas "Šv. Jono Krikštytojo nukirsdinimas", nutapytas dailininkui būnant tremtyje Maltoje. Katedroje palaidoti ordino riteriai ir magistrai iš įvairių pasaulio šalių. Pasakiškas vaizdas į senuosius kvartalus bei Didijį uostą atsiveria nuo *Barako sodų aukštumų.  Miesto akcentas - Didžiojo Maltos ordino magistro rūmai. Dabar čia prezidento rezidencija bei posėdžių vieta. Laisvas laikas pasivaikščiojimams po Valetą. *Laiveliu plaukiame į vieną iš trijų istorinių miestų Birgu – miestą, kuriame apsigyveno pirmieji Šv. Jono ordino riteriai. Nakvynei grįžtame į tą patį viešbutį. Vakarienė.

 

3 DIENA GOZO SALA.


Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Gozo salą. *Keltu keliamės į antrą pagal dydį Maltos salyno salą, kuri dar su septyniomis salomis sudaro Maltos Respubliką. Manoma, kad pirmieji gyventojai atsikraustė iš Sicilijos dar 5 tūkstantmetyje pr. m. e. Anot mitologijos, Gozo sala yra legendinė Kalipsės sala, paminėta ir Homero “Odisėjoje”. Vykstame į Džgantiją– megalito ansamblį - milžinišką, iš didelių akmenų sudarytą monumentinę konstrukciją, pastatytą maždaug 5500 m. pr. Kr. (įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą). Maltiečių kalba „Ggantija“ reiškia „priklausanti milžinams“. Manoma, kad šios šventyklos buvo Motinos Deivės vaisingumo kulto vieta. Marsalfornas – druskos džiovyklos, kuriose iš kartos į kartą goziečių šeima naturaliai  išgauna jūros druską. Dveiros įlanka – bene įspūdingiasia Gozo vieta, kur amžius jūra skalavo, o prieš keletą metų visiškai sunaikino garsiąją uolinę arką - “Žydrąjį  langą”. Čia pat plyti ir Grybo uola – maždaug 60 m. aukščio maža salelė. *Pietūs autentiškų maltietiškų patiekalų restorane. Toliau vykstame į Ta Pinu –  Maltos nacionalinę šventovę ir piligrimų traukos vietą. Iš beveik visos salos vietų matosi Viktorijos miesto  viduramžių citadele, iškilusi ant kalvos. Ir atvirkščiai, nuo citadelės sienų atsiveria visos salos panorama. Viktorija – Gozo salos sostinė su jaukiomis miesto gatvelėmis, Šv. Jurgio bazilika, pastatyta XVII a. Iš pradžių miestas buvo pavadintas Rabato vardu, tačiau 1897 m. karalienės Viktorijos garbei įgavęs dar ir antrąjį Viktorijos vardą. Nakvynei grįžtame į tą patį viešbutį. Vakarienė.

 

4 DIENA MOSTA – MDINA – RABATAS – DINGLI SKARDŽIAI – ŽYDROJI GROTA.


Pusryčiai. Diena, skirta aplankyti gražiausias Maltos vietas. Vykstame į Mostą. Lankome *Mostos Rotondą garsėjančią stebuklais, garsia savo įspūdingu kupolu, suprojektuotu be atramų pagal Romos Panteono kupolo pavyzdį. Ekskursija po Mdiną, senąją Maltos sostinę, Tylos miestą, įsikūrusį pačioje salos širdyje. Siauros vingiuotos gatvelės bei namai iki mūsų laikų išsilaikė beveik nepasikeitę. Miestas apsuptas neįveikiama siena, į jį patenkama tik pro dvejus vartus. Lankome Rabatą, buvusi Mdinos priemiestį. Ekskursija į *Šv. Agotos akmeninę kriptą, kur galima pasigrožėti išlikusiomis freskomis. Apžvalginė ekskursija į Dingli skardžius, „Žydrąją grotą“, čia galima *paplaukioti laiveliais. Vykstame suvenyrų į Maltos amatų kaimelį. Nakvynei grįžtame į tą patį viešbutį. Vakarienė. 

 

5 DIENA  MARSAŠLOKAS. MALTA – VILNIUS.


Pusryčiai. Vykstame į pietinį uostą – Marsašloką, kurio dauguma gyventojų - žvejai. Pakrantėje, kur kadaise stovėjo riterių galeros, siūbuoja žvejų valtelės - "luzzu". Čia geriausia vieta pasimėgauti jūros gėrybėmis. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstame į oro uostą. Skrydis Malta – Vilnius.

 

KAINA: 320 EUR + skrydžio bilietas nuo 120 EUR

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Pažintinė kelionė mini autobusu pagal nurodytą programą;

4 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje, 2-viečiuose kambariuose;

4 vakarienės;

Turisto nakvynės mokestis Maltoje;

Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo – gido paslaugos;

Ekskursija į Gozo salą.

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Skrydžio Vilnius – Malta - Vilnius bilietai.

Bilietai į (*) pažymėtus objektus -~50 Eur;

Medicininių išlaidų draudimas, pietūs, arbatpinigiai, kitos nepaminėtos išlaidos;

Priemoka už vienvietį kambarį - 140 Eur.

 

PASTABOS:

Aviabilietai nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami, pavardės keitimas už papildomą mokestį;

Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis;

Grupės dydis - 15 keliautojų. Vykstant mažesniam keliautojų skaičiui, kelionės kaina gali keistis.