bg

Kontaktai

UAB "Pegaso kelionės"
Įmonės kodas 126399066
PVM kodas LT 100000987914
A/s LT17 7044 0600 0388 7164
AB SEB bankas

 


Jogailos 4, Vilnius
Mob. tel. +370 655 84929
El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KROATIJA – Adrijos karalienė (8 d.)

 

 

DATA: 

KAINA: 300 EUR

 

Kornati islands  Kornati islands 1 Zadar view Pervan HTZ1  island of pag 1135132 1280 sibenik Kroatija   

Viena – Kornati nac. parkas – Zadaras – Krka nac. parkas – Šibenikas – Paklenica nac. parkas – Pag sala – Plitvice nac. parkas

 

1 DIENA


Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje.

 

2 DIENA VIENA


Pusryčiai. Atvykstame į Austrijos sostinę Vieną, garsėjančią didinga baroko architektūra, imperatoriška prabanga ir daugybe kultūros renginių. Pasaulio muzikos sostine vadinamoje Vienoje gyveno ir kūrė garsiausi kompozitoriai, čia stovi Austriją daugybę šimtmečių valdžiusių Habsburgų imperatorių rūmai, o centrinę miesto dalį XIX a. imperatoriaus Pranciškaus Juozapo I nurodymu apjuosė Ringstrasse gatvė, kurioje iškilo garsieji Vienos operos rūmai ir daug kitų pastatų. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite miesto simboliu vadinamą Šv. Stepono katedrą, pasivaikščiosite imperatorių rūmų Hofburgo teritorijoje, apsilankysite Marijos Terezės aikštėje, pamatysite Vienos operos rūmus ir kitus pastatus. Po ekskursijos tęsiame kelionę per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į kurortą prie Adrijos jūros – Starigrad Paklenicą.

 

3 DIENA POILSIS PRIE JŪROS ARBA KORNATI NAC. PARKAS IR ZADARAS


Poilsis prie jūros arba *kruizas laivu į Kornati salų nacionalinį parką — Adrijos jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, 147 salos, salelės ir uolos. Išvykos metu ne tik grožėsimės nepakartojamais salyno Adrijos jūroje vaizdais, bet ir vaišinsimės nacionaliniais Kroatijos gėrimais bei kepta žuvimi. *Ekskursija  Zadare — viename didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausių visos Kroatijos miestų. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta ankstyvosios romaninės architektūros Šv. Donato bažnyčia, penkių šulinių aikštė bei vieninteliai pasaulyje jūros vargonai. Vakare grižtame į Starigrad Paklenicą.

 

4 DIENA POILSIS PRIE JŪROS ARBA KRKA NAC. PARKAS IR ŠIBENIKAS


Poilsis prie jūros arba ekskursija į *Krka nacionalinį  parką, kur nuostabaus grožio vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. *Ekskursija Šibenike – gotikos, renesanso ir barko stilių pastatų gausa viliojančiames mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Miesto pažibos – iš didžiulių akmens plokščių pastatyta unikali Katedra, kuri buvo pradėta projektuoti dar 1441m., o baigta statyti tik šešioliktame amžiuje, ir didingai stūksanti Mihovilo pilis. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica.

 

5 DIENA POILSIS PRIE JŪROS ARBA PAKLENICA NAC. PARKAS


Poilsis prie jūros, žygis pėsčiomis *Paklenicos nacionaliniame parke arba *išvyka visureigiais į Velebito kalnų masyvą. Dėl savo augmenijos ir gyvūnijos įvairovės Velebitas buvo pavadintas pasaulio biosferos rezervuaru. Išvykos metu keliausime į kalnus senuoju keliu link Likos regiono įspūdingu uolienų tarpekliu Didžioji Paklenica, kuriame buvo filmuotas filmas “Vinetu”. Pakeliui grožėsimės nuostabiu peizažu, senaja bažnyčia (XVI a.), įspūdingosios Adrijos jūros bei Velebito kalnų masyvo panorama. Galėsime pasivaikščioti kalnų takais, išsimaudyti prie įspūdingų Zrmanja upės krioklių. Išvykos metu vaišinsimės  nacionaliniais patiekalais bei gėrimais. Pavakare grįžtame į Starigrad Paklenica.

 

6 DIENA POILSIS PRIE JŪROS ARBA PAGO SALA


Poilsis prie jūros arba išvyka į Pago salą.  Pago salos pakrantė ilgiausia iš visų Kroatijos salų, mat jai būdingos įlankėlės, užutekiai  ir kyšuliai. Salos peizažas primena mėnulio peizažą, o su žemynine dalimi ją jungia tiltas. Pago salos pakrantės gana  uolėtos, centrinėje dalyje nuo seno  auginamos alyvuogės, gaminamas naminis baltas vynas. *Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas  ir Šv. Mergelės Marijos bažnyčios griuvesiai, *jūros druskos muziejus. Pago sala Kroatijoje garsėja  avių pieno sūriu. Vykstame į Gligora  sirana  sūrių gamyklą. Ekskursija po gamyklą ir *sūrio degustacija. Pavakare grįžtame į Starigrad Paklenica.

 

7 DIENA PLITVICE NAC. PARKAS


Vykstame į *Plitvice ežerų nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Šiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis - 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero - 78 metrai. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje.

 

8 DIENA 


Pusryčiai. Kelionė į Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame namo.

 

KAINA: 300 EUR

 

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

^ Kelionė patogiu autobusu;

^ 5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje;

^ 2 nakvynės 3* viešbučiuose (2-, 3-viečiuose kambariuose) su pusryčiais;

^ grupės vadovo - gido paslaugos;

^ draudimas (iki 65 m.).

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: 

^ bilietai į mokamus objektus:

kruizas laivu į Kornati salų nacionalinį parką – 38 Eur

Krka nacionalinis  parkas – 150 Hrk (20 Eur)

Paklenicos nacionalinis parkas – 60 Hrk (8 Eur)

išvyka visureigiais į Velebito kalnų masyvą – 65 Eur

jūros druskos muziejus Pag saloje – 2 Eur

sūrio degustacija Gligora sirana gamykloje – 12 Eur

Plitvice ežerų nacionalinį parkas – 150 Hrk (20 Eur)

Gido paslaugos Zadare, Šibenike, Pago mieste – 10 Eur

^ maitinimas, kitos nepaminėtos išlaidos.

 

PASTABOS:

^ Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali kisti; 

^ Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį;

^ Minimalus keliautojų skaičius – 35. Vykstant mažesniam keliautojų skaičiui, kelionės kaina gali keistis.