bg

Kontaktai

UAB "Pegaso kelionės"
Įmonės kodas 126399066
PVM kodas LT 100000987914
A/s LT17 7044 0600 0388 7164
AB SEB bankas

 


Jogailos 4, Vilnius
Mob. tel. +370 655 84929
El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Trumpai apie mus

Kelionių organizatoriaus „Pegaso kelionės“ – tai profesionalių kelionių konsultantų komanda, kuri gali pasirūpinti, jog Jūsų atostogos arba darbinė stažuotė paliks Jums neišdildomus įspūdžius, suteiks neabejotiną naudą profesinėje srityje bei padės pajusti tikrąjį šalies ir jos kultūros pažinimo džiaugsmą.

Mūsų kelionės

Pagrindinė mūsų veikos sritis – dalykinės kelionės – stažuotės užsienyje įvairių profesijų specialistams. Galite patys įsitikinti, jog keliauti su grupe yra ne tik ekonomiškiau, - tai suteikia galimybę praplėsti pažįstamų ratą bei dalintis kelionės įspūdžiais su Jūsų kolegomis bendrakeleiviais. Dalykinių kelionių tikslas – supažindinti su geriausių rezultatų savo veikloje pasiekusiomis institucijomis užsienyje, paskatinti tolimesnį bendradarbiavimą, padėti pamatus bendriems projektams.

Mūsų paslaugos

Organizuojame pažintines ir poilsines keliones Lietuvoje ir užsienio šalyse. Mūsų agentūroje galite apsidrausti, užsisakyti vizą, nusipirkti lėktuvo arba autobuso bilietą.

Kodėl Jums reikėtų kreiptis į mus?

Mes garantuojame, jog visada pasiūlysime Jums tinkamiausią ir labiausiai patiksiantį kelionės variantą. Čia Jūs visada esate laukiamas, visuomet galite paskambinti, pasitarti, pasitikslinti. Mes nuolat tobuliname ir giliname savo profesines žinias, dirbame kūrybiškai ir profesionaliai. Mes vertiname kiekvieną savo klientą ir stengiames Jus aptarnauti taip, jog mūsų dėmesys Jums ir teikiamų paslaugų kokybė skatintų sekantį kartą į mus kreiptis ne tik Jus, bet ir Jūsų draugus, kaimynus bei giminaičius.